آخرین خبرها

بایگانی نویسنده: arshida88

فال روز شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶

– فال روزانه در روز ۲۹ مهر ۱۳۹۶ برای متولدین فروردین ماه شما می‌توانید امروز نیروی بسیار زیادی را از حمایت دوستان نزدیک یا اعضای خانواده تان دریافت کنید. همکاران تان ممکن است حتی به شماتوجه هم نکنند. اما از آنهایی که برای تان مهم هستند تشکر و قدردانی شایسته‌ای دریافت می‌کنید. ممکن است در ظاهر دست هایتان در شرایط ... بیشتر بخوانید »

پشت پرده ی ملانیا ترامپ قلابی فاش شد!! + تصاویر

ماجرای ملانیا ترامپ قلابی چیست؟ در روزهای اخیر تصاویر و ویدئویی مبنی بر حضور بدل ملانیا ترامپ کنار رئیس جمهور امریکا در میان اخبار داغ منتشر می شد ، بحث ها و ظنرات متفاوتی که همگی برای ثابت کردن واقعی نبودن ملانیا ترامپ حاضر در مصاحبه روز به روز شدت گرفت و حتی موضوع برخی از برنامه های تلویزیونی هم شد. به گزارش میرر اکثر افراد که ... بیشتر بخوانید »

بازیگر معروف ترکیه ای بدون حجاب در ایران! + عکس

نورگل یشیلچای بازیگر معروف ترکیه ای این روزها به یکی از سوژه های خاص رسانه ها تبدیل شده است و اخبار ضد و نقیضی از حضور او در ایران به گوش میرسد. چندی پیش با انتشار خبر حضور بازیگر معروف ترکیه ای در یک فیلم ایرانی خبرهای مربوط به نورگل یشیلچای به صدر اخبار رسانه ها آمد و با وجود تکذیب شدن این خبر ، ... بیشتر بخوانید »

جنجال فیلم محسن افشانی در کنار زن بی حجاب!

محسن افشانی را همه با حواشی و جنجال های عجیبش میشناسند, او بار دیگر جنجالی شد و ویدئویی از او کنار یک خانم بی حجاب منتشر شد. انتشار ویدئویی عجیب از محسن افشانی در کنار خانمی با ظاهر نامناسب موجب ایجاد جنجالی شده است که گستره آن به این زودی پایان نخواهد یافت. محسن افشانی با جنجالی جدید این بازیگر بارها و بارها به علت های ... بیشتر بخوانید »

خانه مجلل مجری زن مشهور

خانه مجلل مجری زن ، “الن دی جنرس” مجری و کمدین مشهور ۵۹ ساله آمریکایی است که شوخی و راحتی اش با افراد معروف همیشه مورد توجه طرفدارانش قرار می گیرد. خانه باشکوه الن دی جنرس مجری مشهور امریکایی خانه مجلل مجری آمریکایی الن دی جنرس خانه مجری زن آمریکایی خانه  الن دی جنرس او که در فهرست ثروتمندترین زنان ... بیشتر بخوانید »

ماجرای زنی که شوهرش را به دوستش تقدیم کرد!

تقدیم شوهر به دوست ، «پریسا» دوست قدیمی‌ام بود و چون در زندگی مشترک شکست خورده بود، هر کاری برای خوشبختی‌ام می‌کرد. به او بیشتر از چشمانم اعتماد داشتم. اما وقتی پرستار دخترم شد همه چیزبه یکباره تغییرکرد و… از دست دادن همسر بوسیله اعتماد به دوست خائن زنی که توسط دوست خائنش شوهرش را از دست داد «شیدا» با ... بیشتر بخوانید »

استوری چهره ها در اینستاگرام

استوری چهره های مشهور در اینستاگرام استوری اینستاگرام بهاره رهنما در کنار پدر و مادرش و همسرش استوری اینستاگرام بهاره رهنما و همسرش استوری اینستاگرام پرستو صالحی بازیگر کشورمان استوری اینستاگرام حدیث فولادوند در حال اجرای تئاتر استوری اینستاگرام فریبا نادری بازیگر کشورمان استوری اینستاگرام فریبا طالبی در نوجوانی استوری اینستاگرام فلور نظری در پشت صحنه سریال سوغات جنگل استوری اینستاگرام کمند امیرسلیمانی از یک دسته گل زیبا ... بیشتر بخوانید »

خداحافظی غیر منتظره بازیکن استقلال از دنیای فوتبال!

خداحافظی منتظری از فوتبال خداحافظی منتظری از فوتبال ، مدافع تیم فوتبال استقلال دچار مصدومیت شد و این احتمال می رود از دنیای فوتبال خداحافظی کند. پژمان منتظری مدافع تیم فوتبال استقلال که به دلیل مصدومیت از ناحیه کتف نتوانست چند ماه آبی پوشان را آن طور که باید همراهی کند. خداحافظی پژمان منتظری مدافع استقلال از فوتبال خداحافظی پژمان ... بیشتر بخوانید »

فال روز سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶

– فال روزانه در روز ۲۵ مهر ۱۳۹۶ برای متولدین فروردین ماه شما امروز فکر می‌کنید که می‌توانید به سرعت تمام کارهایتان را انجام داده و بعد هم می‌توانید استراحت کنید. ولی متأسفانه شما نمی‌توانید دقیقاً حدس بزنید که انجام دادن تمام کارهایتان چقدر زمان می‌برد. باید مطمئن شوید که به اندازه کافی وقت دارید؛ چرا که اگر کارهایتان را ... بیشتر بخوانید »

برکه دختر “سام درخشانی” به دنیا آمد؟!

زندگی شخصی هنرمندان همیشه یکی از جذاب ترین بخش ها برای مردم است و کوچک ترین خبرها از ازدواج و فرزنددار شدن آنها برای هوادارانشان حائز اهمیت است. یکی از سوژه های داغ این روزهای زندگی سام درخشانی تولد دخترش برکه است که بارها و بارها سام درخشانی به علاقه اش برای داشتن دختری به نام برکه اشاره کرده بود. استراحت سام درخشانی در کنار همسر و دخترش ... بیشتر بخوانید »